Hizmetlerimiz

Yakın Doğu Koleji’nde öğrencilere ve çalışanlara sunulan sağlık hizmetleri ile okulda meydana gelebilecek sağlık sorunlarını en aza indirgemek amaçlanmaktadır.

Yakın Doğu Koleji olarak çocuklarımızın akademik ve sosyal gelişimleri için canla başla çalışıyoruz. Çocuklarımızın akademik ve sosyal gelişimleri hayatlarını sağlıklı şekilde sürdürebilmeleri durumunda anlam kazanmaktadır.

En değerli varlığınız olan öğrencilerimizin okul hayatları süresince sağlıklarını en iyi şekilde idame ettirmeleri için Yakın Doğu Hastanesi, Yakın Doğu Sağlık Sigortası ve Yakın Doğu okulları olarak “Acil Sağlık Sigortası” hayata geçirilmiştir.

“Acil Sağlık Sigortası” tüm öğrencilerimizi kapsamakta ve veliye ek bir ücret getirmemektedir. Tüm öğrencilerimiz bu sigorta kapsamında Yakın Doğu ailesinin bir üyesi olma ayrıcalığını yaşamaktadır. Gerek okul saatlerinde gerekse okul saatleri dışında sigorta kapsamındaki alanlarda öğrencilerimizin sağlık giderleri “Acil Sağlık Sigortası” tarafından karşılanmaktadır.

“Acil Sağlık Sigortası” öğrencilerimizin acil ve belirlenen koşullardaki ayakta tedavileri yanında 10.000 TL ye kadar önemli sağlık giderlerini de karşılamaktadır. Ayrıca sigortanın kapsamadığı alanlarda da tüm öğrencilerimiz hastanemiz olanaklarından %30 indirimli olarak yararlanma ayrıcalığına sahiptir.